Little Idiot
MobyPOKEC
NICK:
HESLO:

Registrace
ČLÁNKY
Moby je na 4 miliónech
15/08/2000 (hudba.faktor.cz) - Jak velmi hrdě prozrazují aktuální srpnové Mute News, známý hudebník a zpěvák Moby se s prodejností svého alba Play pohybuje na hranici 4 miliónů prodaných nosičů. O tom, že se jedná o zatím nejúspěšnější album toho Brita, není jistě pochyb. Nakonec, obsah desky Play je až po okraj napěchován tou nejlepší současnou muzikou.
=> celý článek


Dal?í nadějný soundtrack je na světě
14/08/2000 (hudba.faktor.cz) - Po velmi povedených deskách k filmům například The Beach nebo Matrix můžete v obchodech narazit na další zajímavý titul. Filmový snímek Gone In 60 Seconds, ve kterém si hlavní role rozdělil Nicolas Cage s půvabnou Angelinou Jolie, si hned po uvedení do kin získal mnoho fanoušků. Se soundtrackem k tomuto filmu to zřejmě bude obdobné. Na desce jsou k nalezení skladby od takových hvězd jakými jistě jsou Apollo 440 (Stop The Rock), Chemical Brothers (Leave Home), Ice Cube (Roll All Day), Moby (Flower), Groove Armada (Rap), aj. K propagaci desky jistě napomůže také rádiový singl Painted On My Heart od The Cult
=> celý článek


Fandového Mobyho mají opět co kupovat
27/07/2000 (hudba.faktor.cz) - Moby, fenomén posledních let v taneční hudbě, vydává po veleúspěšném albu Play, další desku. Tentokráte nejde o žádný další studiový projekt, ze kterého by se měly hnát do rádií singlové nahrávky. CD s názvem 1993 - 1998 Songs totiž obsahuje výběr toho nejlepšího z doby před vydáním alba Play. Všichni fanoušci jistě vědí, že nejde o žádný brakový materiál. Konkrétní obsah desky je následující: . First Cool Hive, Go, Into The Blue, Now I Let It Go, Move (You Make Me Feel So Good), I Like To Score, Anthem, Hymn, Feeling So Real, God Moving Over The Face Of The Waters, Alone, Novio, The Rain Falls And The Sky Shudders, When It\'s Cold I\'d Like To Die, Living, Grace.
=> celý článek


Jin a jang, z toho jsem stvořen já, člověk Moby
08/03/2000 (www.mfdnes.cz) - Muž s přezdívkou patří k nejrespektovanějším postavám současné světové taneční scény. Tenhle Američan, který hrál v pondělí v Praze, je nápadný výstředním chováním, ale zajímavější jsou jeho geniální hudební nápady, je schopen nabídnout vyložené hity i progresivní postupy. Dokáže překvapit znělkou k Bondovi i prostou skladbou hranou na akustickou kytaru, bouřlivou devastací pódia i zasvěcenou diskusí o Bohu...
Každá vaše deska stylově přináší něco nového. Je to zvláštní a permanentní snaha o dokonalost svého druhu, anebo se vám nakonec pokaždé zdá, že předešlý experiment byl slepou uličkou a je třeba zkusit něco dalšího?
=> celý článek


Hudebník Moby dozrál v mistra čaroděje
04/03/2000 (www.mfdnes.cz) -
Moby , vlastním jménem Richard Melville Hall, připomíná cestovatele hudebními světadíly, který si o tom píše deníky. Od roku 1992 jich vydal už sedm, včetně poslední desky Play, která se patrně stane zásobárnou písní pro jeho pondělní koncert v pražské Lucerně. Mobyho prapraprastrýcem byl Herman Melville, autor románu Moby Dick, z něhož si tento pětatřicetiletý muzikant, zvukový inženýr a kouzelník vypůjčil přezdívku. V rodném Darienu (stát Connecticut) Moby hrál ostrý kytarový hardcore, pak byl diskžokejem, přemíchávačem cizích nahrávek, dělal taneční, zuřivou i klidnou muziku. Vdechl duši hudebním strojům, vystupoval sám s elektrickou kytarou. Moby vyzkoušel spoustu slepých i správných cest, aby pochopil, že novotvar funguje jen tehdy, když se nepřetrhne spojení s jeho mateřským zdrojem. A naučil se takovou muziku dělat.
=> celý článek
Přejít na stránku s výpisem článků č.
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  

RSS
Nejčtenější články:
26/02/03 - Moby vystoupí v České republice 269x
15/06/05 - Playlist koncertu v Sazka Aréně 181x
27/03/05 - "Hotel" v hotelu jen na jeden den 144x
22/06/05 - Fotky z koncertu Mobyho 121x
18/04/05 - Makrorecenze Mobyho Hotelu 119x
04/06/05 - Playlist pra?ského koncertu? 119x
26/06/03 - Hello, Moby, kam bě?í?, Moby? 118x
18/10/01 - Moby: Play The DVD 118x