Little Idiot
MobyPOKEC
NICK:
HESLO:

Registrace
ČLÁNKY
Slipping Away vyjde 23.ledna
02/01/06 (www.musicserver.cz) - Na první měsíc nového roku ohlásil Moby další singl. Jmenuje se "Slipping Away" a vyjde 23. ledna.

Půjde o novou verzi skladby z alba "Hotel". Singl vyjde ve třech formátech, obsahovat bude "MHC Radio Edit", vinyl přinese "Axwell Vocal Mix" a "All I Need Is To Be Dubbed" mix skladby "Where U End". Na maxisinglu vyjdou navrch i remixy titulního songu od Zloot a Mathewa Johnsona.

=> celý článek


Moby poletí do vesmíru
23/12/05 (www.musicserver.cz) - Moby bude první hudební hvězdou, která se vypraví do vesmíru. Již si zakoupil lístek na let, který je naplánován na rok 2010. Zájem o let do vesmíru projevil údajně i Robbie Williams.

Moby má za sebou vydání alba "Hotel" a prý se hodlá vrátit ke svým punkovým kořenům. Proslýchá se, že má připraveno mnoho punkových a rockových písní, které se objeví na chystaném albu. Termín vydání alba zatím není znám.
=> celý článek


Výsledky druhé sbírky na Motol

14/11/05 (DJ Jakko) - Omlouvám se za zpoždění s vyhlašováním výsledků druhého kola charitativní sbírky na dětské oddělení nemocnice v Motole. Důvodem bylo několik vtipálků, kteří nejprve nabídli určitou částku za nabízené věcičky od Mobyho, leč v okamžik "zúčtování" se ke svým nabídkám nehlásili:o( Nyní vám konečně mohu prezentovat výsledek snahy těch, kteří opravdu chtějí přispět na dobrou věc a získat nějaký exkluzivní dárek od Mobyho:

Originálně podepsaný reklamní plakát avizující Mobyho červnový koncert v Praze - 101 Kč - Jaroslav Štecher, Vlašim
Neprodejný a limitovaný promo vinyl s remixy k singlu "Lift Me Up" - 305 Kč - Jaroslav Štecher, Vlašim
Neprodejné rádiové CD promo Mobyho nového singlu "Beautiful" s vlastnoručním podpisem - 305 Kč - Jaroslav Štecher, Vlašim
Neprodejné klubové CD s šesti exkluzivními remixy singlu "Raining Again" - 350 Kč - Jaroslav Štecher, Vlašim => celý článekMoby se vrátil k punku, slibuje i album
01/11/05 (www.musicserver.cz) - Hudební chameleon Moby se brzy vydá do studia, aby nahrál punkové album. Skladby, které napsal za poslední rok, popisuje jako zábavné, ale drsné. Ve studiu mu bude jediného společníka dělat bubeník Scott Frassetto.

Není to poprvé, co si jeden z nejznámějších producentů klubové hudby 90. let zkusí kytarovou hudbu. Do roku 1989 hrál v punkové kapele Vatican Commandos, ke kytarovkám se vrátil v roce 1996 s deskou "Animal Rights". Žádné konkrétní datum, kdy by deska mohla vyjít, ještě není známé. => celý článek


Mezivýsledky sbírky na Motol

26/09/05 (DJ Jakko) - Je tu první mezivýsledek druhého kola sbírky na nemocnici v Motole, prozatím to vypadá takto:

- originálně podepsaný reklamní plakát avizující Mobyho červnový koncert v Praze – 101 Kč
- neprodejný a limitovaný promo vinyl s remixy k singlu "Lift Me Up" – 305 Kč
- neprodejné rádiové CD promo Mobyho nového singlu "Beautiful" s vlastnoručním podpisem – 305 Kč
- neprodejné klubové CD s šesti exkluzivními remixy singlu "Raining Again" – 350 Kč
- Mobyho nový britský limitovaný singl "Dream About Me" s exkluzivní živou verzí skladby "Feeling So Real" – 300 Kč
- neprodejný plakát Mobyho k albu "Hotel" velikosti A1 – 101 Kč => celý článekDruhé kolo sbírky na Motol je tady!
Vyber si...

19/09/05 (DJ Jakko) - Díky velkému zájmu fanoušků Mobyho a hlavně opětovné vstřícnosti vydavatelství EMI startuje dnešním dnem druhé kolo charitativní sbírky s Mobym, jejíž výtěžek bude věnován na dětské oddělení nemocnice v Motole. I tentokrát platí, že jednotlivé dárečky od Mobyho získá ten, který za ně nabídne nejvyšší částku. Své nabídky posílejte e-mailem na adresu dj.jakko@seznam.cz. DJ Jakko, který má celý průběh aukce na starosti, každou vaši nabídku e-mailem potvrdí. Každý týden se též na stránkách www.moby.borec.cz objeví mezivýsledky aukce, která bude ukončena v neděli 9.října. A co můžete tentokrát získat?

- originálně podepsaný reklamní plakát avizující Mobyho červnový koncert v Praze
- neprodejný a limitovaný promo vinyl s remixy k singlu "Lift Me Up"
- neprodejný vinyl Mobyho projektu Voodoo Child "Take It Home"
- neprodejné rádiové CD promo Mobyho nového singlu "Beautiful" s vlastnoručním podpisem
- limitovaný neprodejný vinyl Mobyho "Natural Blues" s Remixy od Paula Oakenfolda => celý článekVýsledky soutě?e
14/09/05 (DJ Jakko) - Drazí fanoušci Mobyho, posledních 14 dní jste měli možnost na těchto stránkách soutěžit o neprodejné hudední dárečky od Mobyho. Další soutěž vyhlásil i Marek Řeřicha v pořadu Danceextravaganza na Evropě 2 dne 3.září a to práve v okamžik, kdy jste v premiéře mohli slyšet již v pořadí sedmý setík Mobyho remixů, které jsem exkluzivně pro Evropu 2 namíchal. A na koho se usmálo štěstí?

1. cena (vinyl Mobyho + promo CD) - Tomáš Machač, Chřibská
2. cena (2 x promo CD Mobyho) - Mirek Barták, Lysá Nad Labem
=> celý článek


Mobyho set a? tuto sobotu

02/09/05 (DJ Jakko) - Velmi se omlouvám všem, kteří minulou sobotu čekali na můj další set remixů Mobyho. Sice jste se ode mě dočkali setíku, ale Moby se v něm objevil jen sporadicky:o( Moje nečekaná zdravotní indispozice mi nedovolila, abych se v Evropě 2 ukázal osobně...Proto jsem minulý týden narychlo namíchal takovou malou "ochutnávku" nato, co přijde tuto sobotu :o)

Sice se opět neuslyšíme "live", neb viróza nad mojí imunitou stále vede, ale setík je hotov, tudíž se můžete těšit na plno nových a exkluzivních remixů. Jako malou náplast za dlouhé čekání si dovoluji vyhlásit soutěž, ve které můžete vyhrát exkluzivní promo-cd a promo-vinyly Mobyho! => celý článekPrvní mezivýsledky charitativní sbírky
22/08/05 (DJ Jakko) - Vážení, rád bych Vám touto cestou poděkoval za Váš dosavadní zájem o charitativní sbírku ve prospěch FN Motol a hlavně za vaše finanční nabídky za exkluzivní věcičky od Mobyho. Do tohoto okamžiku se prozatím nenašel žádný nadšenec, který by projevil zájem koupit celý balík věciček najednou, tím líp však pro Vás ostatní! Po prvním více než měsíci našeho snažení předkládám aktuální a podrobný přehled jednotlivých položek, o které již byl projeven zájem a byla za ně nabídnuta i určitá částka:

1250,- Kč (modré tričko "We Are All Made Of Stars" - Jan Homuta, Choceň)
100,- Kč (neprodejný plakát Mobyho k albu Hotel velikosti A1 - Miloš
Lapáček, Vlašim)
200,- Kč (limitovaný vinyl Mobyho a Public Enemy "Make Love Fuck War" -
Honza Binder, Praha)
300,- Kč (neprodejné rádiové CD Mobyho singlu "Raining Again" s
vlastnoručním podpisem - Miloš Lapáček, Vlašim)
1000,- Kč (limitované americké 2CD aktuálního alba "Hotel" včetně VIP
accessu do jeho internetového hotelu - Vlastimil Lužík, Holešov)
300,- Kč (modré tričko "Extreme Ways" - Lenka Hradová, Boršov nad Vltavou) => celý článek


Moby to rozbalí na Evropě 2 ji? posedmé
23/08/2005 - Pokud vše dopadne tak, jak je naplánováno, již tuto sobotu 27.srpna se příznivci Mobyho mohou těšit na další setík Mobyho na Evropě 2. Hostem u Marka Řeřichy bude opět DJ Jakko, který mimo jiné představí výborné taneční remixy k Mobyho novým singlům Beautiful a Dream About Me. Těšit se můžete samozřejmě opět nejen na výbornou muziku, ale i exkluzivní ceny!

Předběžný tracklist je následující => celý článek
Přejít na stránku s výpisem článků č.
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  

RSS
Nejčtenější články:
26/02/03 - Moby vystoupí v České republice 269x
15/06/05 - Playlist koncertu v Sazka Aréně 181x
27/03/05 - "Hotel" v hotelu jen na jeden den 144x
22/06/05 - Fotky z koncertu Mobyho 121x
18/04/05 - Makrorecenze Mobyho Hotelu 119x
04/06/05 - Playlist pra?ského koncertu? 119x
26/06/03 - Hello, Moby, kam bě?í?, Moby? 118x
18/10/01 - Moby: Play The DVD 118x