Little Idiot
MobyPOKEC
NICK:
HESLO:

Registrace
ČLÁNKY
Exkluzivně tracklist k singlu "Raining Again"
19/04/05 (DJ Jakko) - Pro všechny, kteří se těší na nový singl Mobyho "Raining Again" přinášíme tracklist jednotlivých nosičů. Jak je vidět, máme se naco těšit!

RCDMute345 - neprodejné promo-CD
1. Raining Again - Edit 3:28 (albová verze, jen s jiným alternativním koncem)

PCDMute345 - (klubové neprodejné promo-CD)
1. Raining Again - Steve Angello's Vocal Mix 6:55
2. Raining Again - Ewan Pearson Vocal 7:07
3. Raining Again - Ewan Pearson Instrumental 7:07
=> celý článek


Makrorecenze Mobyho Hotelu
18/04/05 (www.musicserver.cz) - Byly doby, kdy byl Moby součástí tanečního undergroundu. Jeho přerod ve velkou popovou hvězdu nastal nejpozději s deskou "Play", která obsahovala spoustu hitových singlů a ještě více reklamních znělek. Po trošku komerčně méně úspěšném albu "18" přišel v půlce března s novinkovou kolekcí "Hotel", která zatím sbírá velmi rozporuplná hodnocení. Dan Hájek v naší hlavní recenzi desku ohodnotil osmi body z deseti, stejně nadšený byl i z koncertu, který díky EMI shlédl v Berlíně. Vzhledem k Mobyho postavení na současné hudební scéně byla jeho novinka skvělým podnětem pro další makrorecenzi. Jaké jsou tedy názory dalších deseti redaktorů musicserveru? Jak za chvíli zjistíte, velmi různorodé je velmi jemné označení...
=> celý článek


Moby to rozjel naplno
15/04/05 (DJ Jakko) - Moby rozjel vydávání singlů k albu Hotel ve velkém stylu. Pokud Vás překvapilo, že měsíc po vydání singlu Lift Me Up vydal netradiční 10" dvoutrackový singlík Mulholland/Bed, máte se naco těšit! Tyto vinylové raritky, které budou i v normální prodeji, budou vycházet při každém dalším singlu z alba Hotel a budou vždy obsahovat b-stranu toho singlu, který bude nasazen do rádií a doplněny budou o doposud neuveřejněný track z dílny Mobyho. V případě singlu Lift Me Up se tudíš raritní singlík jmenuje podle skladby, kterou najdete jako b-stranu na prodejním singlu Lift Me Up (CDMUTE340) - "Mulholland". 10" vinyly budou i speciálně označeny, na obalu bude pořadové číslo, a to podle toho, k jakému singlu v pořadí z alba Hotel se budou vázat. Ten první má tudíš na obalu velký nápis "one".
=> celý článek


Hitparáda Top 10
31/03/05 - Vážení fandové Mobyho,
děkuji všem, kteří se v minulých týdnech zapojili do mé ankety, kterou jsem vyhlásil při posledním setíku Mobyho na Evropě 2 a díky které jsem chtěl zjistit, která skladba Mobyho je ta vaše "nej". Všechny došlé hlasy jsou již sečteny a vylosovaní výherci byli v minulých dnech o svých výhrách informováni e-mailem. V případě toho, že jste jiného názoru, a ta vaše oblíbená prostě chybí, nebo ji chcete v Top 10 vidět výše, pište mi i nadále na e-mailovou adresu dj.jakko@seznam.cz, každý měsíc budu tuto Top 10 na základě došlých hlasů aktualizovat a zároveň pokaždé vylosuji jednoho z vás a tomu pošlu nějaký pěkný "Mobydárek":-)
=> celý článek


Moby zamíří během svého světového turné i do Prahy
31/03/05 (www.musicserver.cz) - Přední americký skladatel a hudebník Moby, jehož jméno je v těchto dnech v českých i zahraničních médiích skloňováno ve spojitosti s jeho novým albem "Hotel", zavítá v rámci svého turné 14. června i do pražské Sazka Areny. Letošní koncertní sezóna tak v půli června zažije určitě jeden ze svých vrcholů. Předprodej vstupenek bude zahájen během čtrnácti dní ve všech prodejních terminálech společnosti Sazka. Vstupenky bude možné zakoupit již od 780,- Kč.
=> celý článek


V červnu přijede do Prahy Moby
29/03/05 (www.idnes.cz) - Dalším velkým letošním koncertem bude vystoupení Američana Mobyho, hudebního všeuměla a strůjce hitů, který se objeví 14. června v pražské Sazka Areně. Moby představí své nové album Hotel, v programu zazní rovněž skladby z předchozích desek 18 či Play.
Vstupenky v cenách 780 Kč, 840 Kč, 1110 Kč a 1150 Kč budou k dispozici během dvou týdnů ve všech prodejních terminálech společnosti Sazka. Domácí publikum již Mobyho zažilo v různých podobách: hrál kytarový rock, stál za gramofony nebo vystřídal mnohé z toho, čím byl v životě rád v rámci jednoho koncertu v pražské T-Mobile Areně.
=> celý článek


"Hotel" v hotelu jen na jeden den
18/03/05 (DJ Jakko, Berlín)...na jeden den! Ano, přesně na tak dlouho byl v rámci promotion k novému albu v centru Berlína upraven právě rozestavěný hotel. Ale proč vlastně?

...již od počátku minulého roku se v tisku objevovaly informace o tom, že Moby chystá nové album. Když na podzim oznámil, že má hotových již 200 skladeb a že se odklonil od osvědčeného samplování a navrací se částečně ke svým kořenům, bylo očekávání o to napínavější. V pondělí 14.března konečně spatřilo světlo světa jeho nové album "Hotel". I přesto, že v příštím měsíci Moby vyráží na světové turné, kde toto album bude prezentovat naživo, pro své věrné fanoušky, a především v rámci reklamní kampaně vybral v Evropě dvě města, kde jej představil již tento týden na exkluzivním koncertě. Díky vstřícnosti vydavatelství se mi poštěstilo u toho také být :-)
=> celý článek


Mobyho masochistické dědictví
25/03/05 - Rozhovor s Mobym starý zhruba čtyři roky a který si rozhodně stojí za to přečíst.

Jaká byla vaše první návštěva koncertu?
V roce 1977 jsem byl v Madison Square Garden na Yes. Kamarád ze střední školy měl lístky, a tak jsem šel, i když jsem do té doby jejich muziku neslyšel. Hráli asi dvě a půl hodiny, já tam celou dobu jen tak seděl a nejvíc mě na tom uchvátilo, že lidi kolem mě kouřili trávu, přestože to bylo zakázané. Koupil jsem si pak všechny jejich desky a zamiloval jsem si je.
=> celý článek


Moby kritizuje Gwen Stefani
25/03/05 - Moby si vzal na paškál americkou zpěvačku Gwen Stefani, kterou kritizuje za to, že je její nejnovější album "Love Angel Music Baby" příliš komerční a jako hosté se na něm objevují pouze nejrůznější hudební celebrity.

"Jako člověka mám Gwen rád a i některé její skladby jsou celkem povedené, ale skutečně nedokážu pochopit, proč si na svou poslední desku přizvala tolik známých umělců. Deska je doslova přeplácána hosty jako jsou třeba New Order, Missy Elliott, Andre 3000 nebo Eve," pustil se holohlavý hudebník do zpěvačky na stránkách listu Daily Star.
=> celý článek


Moby natáčí s fanou?ky video k Raining Again
16/03/05 - Ve čtvrtek 17.3.2005 bude od oběda do pozdních večerních hodin Moby v Berlíně natáčet video ke svému novému singlu Raining Again. Místo je zatím utajované, jako kompars Mobymu "poslouží" jeho fanoušci, které v minulých dnech oslovil e-mailem. Scénář bude přesně stanoven až při natáčení. Kompars musí především umět pořádně zapařit na jeho muziku :-) Pozvání dostal i český DJ Jakko.
=> celý článek
Přejít na stránku s výpisem článků č.
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  

RSS
Nejčtenější články:
26/02/03 - Moby vystoupí v České republice 269x
15/06/05 - Playlist koncertu v Sazka Aréně 181x
27/03/05 - "Hotel" v hotelu jen na jeden den 144x
22/06/05 - Fotky z koncertu Mobyho 121x
18/04/05 - Makrorecenze Mobyho Hotelu 119x
04/06/05 - Playlist pra?ského koncertu? 119x
26/06/03 - Hello, Moby, kam bě?í?, Moby? 118x
18/10/01 - Moby: Play The DVD 118x