Little Idiot
MobyPOKEC
NICK:
HESLO:

Registrace
ČLÁNKY
Moby: Play The DVD

18/10/2001 (www.novinky.cz) - Komerční Moby. Může to vypadat, že se Moby snaží vytřískat ze svého megaúspěšného alba Play co nejvíce (vždyť už dříve vyšlo v několika edicích). Tentokráte se ale jedná o plnohodnotný produkt, za který se nemusí stydět.

Videoklipy. Moby má prostě talent, a tak není divu, že vydal obrovské množství singlů. S tím souvisí i množství natočených videoklipů. A jak mnozí správně uhodli, najdete na DVD úplně všechny (včetně několika exkluzivních). Konkrétně to budou skladby Honey, Run On, Find My Baby nebo Why Does My Heart Feel So Bad? Dokonce ve dvou klipových verzích pak zhlédnete Porcelain, Natural Blues a Bodyrock. Některé z nich mají horší obrazovou kvalitu, ale přiznám se, že kreslené klipy s Little Idiotem mám opravdu rád. Navíc jste je určitě ještě neslyšeli v surroundu, takže není co řešit :).

Animovaný klip Natural Blues se sympatickým Little Idiotem

Megamix. Na pouhé klipy by bylo DVD trochu drahé (i když takový Daft Punk… :)), a tak je na disku ještě více než hodinový megamix téměř dvaceti skladeb, jež jsou úžasně předělány světovými dýdžeji (např. Pete Heller nebo Dave Clarke). Vše je doprovázeno opravdu skvělou videoprojekcí, takže si doma uděláte vlastní technoparty (slovo „techno“ je zde opravdu na místě, protože některé tracky jsou předělány tak, že by je nepoznal ani samotný Moby).

Živě v televizi. A aby toho nebylo málo, najdete na disku téměř 25 minut živého záznamu televizního vystoupení ve formátu 16:9. Skladby jsou v LIVE provedení úplně jiné. Mezi šesti skladbami naleznete některé akustické verze, které jsou dokonalou protiváhou techno megamixu.

Skladba Go ve vystoupení pro holandskou TV

Idiot s kamerou. Další část tvoří blok „Give an Idiot a Camcorder“. Tvůrci disku dali Mobymu videokameru, aby ze svých koncertních cest natáčel zajímavé příspěvky. A protože je to člověk nesmírně ulítlý, budete se dvacet minut skvěle bavit (podívate se s ním také na to, jak vyměšuje na záchodě, nebo jak má maňáska v podobě ryby a chodí s ním po letišti :o).

A dál? Zní to neuvěřitelně, ale DVD skrývá ještě další bonusy. Pokud máte PC/MAC a DVD-ROM, můžete si pomocí nástroje Beatnik remixovat skladby Bodyrock a Natural Blues. A abyste nepřišli zkrátka, dostanete ke kompletu úplně zadarmo audio CD s megamixem pro poslech do auta :) a pěkný plakát Little Idiota k tomu.

Tak co? DVD Play je neuvěřitelně „nadupané“. Jeho zvuková stopa je přitom dostupná jak ve stereo, tak v prostorovém Dolby Digital 5.1. Obraz ve videoklipech je místy rozmazán, ale jinak si nemůžete na nic stěžovat. A jako dárek dostanete zdarma CD se šedesáti minutami mixu.

Moby - Play The DVD obsah: videoklipy, hodinový megamix s projekcí, 20 minut amatérského videa s Mobym, 25 minut živého TV vystoupení, možnost remixování dvou skladeb, plakát, audio CD s mixem obraz: 4:3 a 16:9 zvuk: stereo / DD5.1 cena: 799 Kč


Nejčtenější články:
26/02/03 - Moby vystoupí v České republice 269x
15/06/05 - Playlist koncertu v Sazka Aréně 181x
27/03/05 - "Hotel" v hotelu jen na jeden den 144x
22/06/05 - Fotky z koncertu Mobyho 121x
18/04/05 - Makrorecenze Mobyho Hotelu 119x
04/06/05 - Playlist pra?ského koncertu? 119x
26/06/03 - Hello, Moby, kam bě?í?, Moby? 118x
18/10/01 - Moby: Play The DVD 118x