Little Idiot
MobyPOKEC
NICK:
HESLO:

Registrace
DJ JAKKO

Moby již brzy zrekapituluje svou kariéru
14/08/06 (DJ Jakko) - Na 6.listopadu je naplánováno vydání výběrového alba Mobyho z názvem „Go: The Very Best Of Moby“, které nabídne 14 jeho největších hitu a jednu bonusovou novinku.
Zmiňovaná novinková skladba „New York, New York“, ve které Moby opěvuje město ve kterém žije a nadevše miluje, vyjde na singlu již 23.října a bude doplněna o další doposud nevydané skladby a taneční remixy.
Album největších hitů, které kromě zásadních hitů počátku Mobyho kariéry, reflektuje převážně skladby z jeho multiplatinových alb „Play“, „18“ a „Hotel“, nabídne následující skladby: Go, Why Does My Heart Feel So Bad?, In This World => celý článek


Recenze: Live - Hotel Tour 2005

02/03/06 (DJ Jakko) - Když Moby v roce 1991 vydal svůj první taneční singl "Go", jenom ve Velké Británii se ho prodaly desítky tisíc kusů a píseň je dodnes přiřazována k průkopnickým počinům taneční hudby 90. let. Tím se kariéra Mobyho hudebních experimentů rozjela naplno a pokud ne už tehdy, tak nejpozději svým albem "Everything Is Wrong", které vydal v březnu roce 1995, se zařadil mezi nejzajímavější osobnosti taneční muziky a každý jeho další počin byl velmi očekávaný.

Svým hardrockovým albem "Animal Rights", které v některých skladbách hraničilo až s death metalem, však vyrazil dech nejen svým fanouškům, ale i kritice a vymanil se tak ze škatulky počítačového génia, který bez svých "mašinek" neudělá ani krok. Pokud přeskočíme nejznámější Mobyho produkce "Play" a "18", kterými se díky šikovnému prodeji snad všech písní z těchto alb do reklam a následné miliónové prodejnosti obou zmiňovaných zařadil mezi nejznámější umělce světového show businessu, bylo jen otázkou času, kdy se v produkci zase o pár stupňů otočí zpět směrem ke kytaře. Jistě, již na albu "18" se snažil Moby zapojit nejen jako kytarista, ale i jako zpěvák ("Extreme Ways", "We Are All Made Of Stars"), ale stále se zde objevovalo především plno nasamplovaných vokálů, jejichž původ se datuje někdy do první poloviny minulého století. => celý článekVýsledky druhé sbírky na Motol

14/11/05 (DJ Jakko) - Omlouvám se za zpoždění s vyhlašováním výsledků druhého kola charitativní sbírky na dětské oddělení nemocnice v Motole. Důvodem bylo několik vtipálků, kteří nejprve nabídli určitou částku za nabízené věcičky od Mobyho, leč v okamžik "zúčtování" se ke svým nabídkám nehlásili:o( Nyní vám konečně mohu prezentovat výsledek snahy těch, kteří opravdu chtějí přispět na dobrou věc a získat nějaký exkluzivní dárek od Mobyho:

Originálně podepsaný reklamní plakát avizující Mobyho červnový koncert v Praze - 101 Kč - Jaroslav Štecher, Vlašim
Neprodejný a limitovaný promo vinyl s remixy k singlu "Lift Me Up" - 305 Kč - Jaroslav Štecher, Vlašim
Neprodejné rádiové CD promo Mobyho nového singlu "Beautiful" s vlastnoručním podpisem - 305 Kč - Jaroslav Štecher, Vlašim
Neprodejné klubové CD s šesti exkluzivními remixy singlu "Raining Again" - 350 Kč - Jaroslav Štecher, Vlašim => celý článekMezivýsledky sbírky na Motol

26/09/05 (DJ Jakko) - Je tu první mezivýsledek druhého kola sbírky na nemocnici v Motole, prozatím to vypadá takto:

- originálně podepsaný reklamní plakát avizující Mobyho červnový koncert v Praze – 101 Kč
- neprodejný a limitovaný promo vinyl s remixy k singlu "Lift Me Up" – 305 Kč
- neprodejné rádiové CD promo Mobyho nového singlu "Beautiful" s vlastnoručním podpisem – 305 Kč
- neprodejné klubové CD s šesti exkluzivními remixy singlu "Raining Again" – 350 Kč
- Mobyho nový britský limitovaný singl "Dream About Me" s exkluzivní živou verzí skladby "Feeling So Real" – 300 Kč
- neprodejný plakát Mobyho k albu "Hotel" velikosti A1 – 101 Kč => celý článekDruhé kolo sbírky na Motol je tady!
Vyber si...

19/09/05 (DJ Jakko) - Díky velkému zájmu fanoušků Mobyho a hlavně opětovné vstřícnosti vydavatelství EMI startuje dnešním dnem druhé kolo charitativní sbírky s Mobym, jejíž výtěžek bude věnován na dětské oddělení nemocnice v Motole. I tentokrát platí, že jednotlivé dárečky od Mobyho získá ten, který za ně nabídne nejvyšší částku. Své nabídky posílejte e-mailem na adresu dj.jakko@seznam.cz. DJ Jakko, který má celý průběh aukce na starosti, každou vaši nabídku e-mailem potvrdí. Každý týden se též na stránkách www.moby.borec.cz objeví mezivýsledky aukce, která bude ukončena v neděli 9.října. A co můžete tentokrát získat?

- originálně podepsaný reklamní plakát avizující Mobyho červnový koncert v Praze
- neprodejný a limitovaný promo vinyl s remixy k singlu "Lift Me Up"
- neprodejný vinyl Mobyho projektu Voodoo Child "Take It Home"
- neprodejné rádiové CD promo Mobyho nového singlu "Beautiful" s vlastnoručním podpisem
- limitovaný neprodejný vinyl Mobyho "Natural Blues" s Remixy od Paula Oakenfolda => celý článekVýsledky soutěže
14/09/05 (DJ Jakko) - Drazí fanoušci Mobyho, posledních 14 dní jste měli možnost na těchto stránkách soutěžit o neprodejné hudední dárečky od Mobyho. Další soutěž vyhlásil i Marek Řeřicha v pořadu Danceextravaganza na Evropě 2 dne 3.září a to práve v okamžik, kdy jste v premiéře mohli slyšet již v pořadí sedmý setík Mobyho remixů, které jsem exkluzivně pro Evropu 2 namíchal. A na koho se usmálo štěstí?

1. cena (vinyl Mobyho + promo CD) - Tomáš Machač, Chřibská
2. cena (2 x promo CD Mobyho) - Mirek Barták, Lysá Nad Labem
=> celý článek


Mobyho set až tuto sobotu

02/09/05 (DJ Jakko) - Velmi se omlouvám všem, kteří minulou sobotu čekali na můj další set remixů Mobyho. Sice jste se ode mě dočkali setíku, ale Moby se v něm objevil jen sporadicky:o( Moje nečekaná zdravotní indispozice mi nedovolila, abych se v Evropě 2 ukázal osobně...Proto jsem minulý týden narychlo namíchal takovou malou "ochutnávku" nato, co přijde tuto sobotu :o)

Sice se opět neuslyšíme "live", neb viróza nad mojí imunitou stále vede, ale setík je hotov, tudíž se můžete těšit na plno nových a exkluzivních remixů. Jako malou náplast za dlouhé čekání si dovoluji vyhlásit soutěž, ve které můžete vyhrát exkluzivní promo-cd a promo-vinyly Mobyho! => celý článekPrvní mezivýsledky charitativní sbírky
22/08/05 (DJ Jakko) - Vážení, rád bych Vám touto cestou poděkoval za Váš dosavadní zájem o charitativní sbírku ve prospěch FN Motol a hlavně za vaše finanční nabídky za exkluzivní věcičky od Mobyho. Do tohoto okamžiku se prozatím nenašel žádný nadšenec, který by projevil zájem koupit celý balík věciček najednou, tím líp však pro Vás ostatní! Po prvním více než měsíci našeho snažení předkládám aktuální a podrobný přehled jednotlivých položek, o které již byl projeven zájem a byla za ně nabídnuta i určitá částka:

1250,- Kč (modré tričko "We Are All Made Of Stars" - Jan Homuta, Choceň)
100,- Kč (neprodejný plakát Mobyho k albu Hotel velikosti A1 - Miloš
Lapáček, Vlašim)
200,- Kč (limitovaný vinyl Mobyho a Public Enemy "Make Love Fuck War" -
Honza Binder, Praha)
300,- Kč (neprodejné rádiové CD Mobyho singlu "Raining Again" s
vlastnoručním podpisem - Miloš Lapáček, Vlašim)
1000,- Kč (limitované americké 2CD aktuálního alba "Hotel" včetně VIP
accessu do jeho internetového hotelu - Vlastimil Lužík, Holešov)
300,- Kč (modré tričko "Extreme Ways" - Lenka Hradová, Boršov nad Vltavou) => celý článek


Moby to rozbalí na Evropě 2 již posedmé
23/08/2005 - Pokud vše dopadne tak, jak je naplánováno, již tuto sobotu 27.srpna se příznivci Mobyho mohou těšit na další setík Mobyho na Evropě 2. Hostem u Marka Řeřichy bude opět DJ Jakko, který mimo jiné představí výborné taneční remixy k Mobyho novým singlům Beautiful a Dream About Me. Těšit se můžete samozřejmě opět nejen na výbornou muziku, ale i exkluzivní ceny!

Předběžný tracklist je následující => celý článek


Získej exkluzivní ceny od Mobyho a přispěj na dobrou věc!
Aukce o ceny 19/07/05 - Aktualizováno o trička

04/07/05 - Jak jistě fandové Mobyho dobře vědí, je Moby nejen velký lidumil, ale také člověk, který pravidelně napomáhá charitou jak různým smysluplným projektům, tak i neziskovým organizacím. Proto Jaromíra Koce aka DJ Jakka, asi největšího fandu Mobyho v Čechách, kterého můžete znát například z hostování v pořadu Danceextravaganza Marka Řeřichy na Evropě 2, kde míchá Mobyho skladby a remixy, napadlo využít Mobyho nedávné návštěvy v Praze a nechat ho podepsat několik neprodejných věciček a ty spolu s ostatními exkluzivními dárečky "dát do placu" pro dobrou věc. Nejedná se ale o žádnou soutěž, neb pokud budete chtít tento jedinečný balík od Mobyho získat, nebo třeba jen některou z jeho položek, budete muset šáhnout do své peněženky. Aukce bude probíhat formou e-mailových nabídek ať už za celý balík promo dárečků, nebo jejich jednotlivých položek. A co vše můžete získat?

- originálně podepsaný reklamní plakát avizující Mobyho koncert v Praze
- neprodejný plakát Mobyho k albu Hotel velikosti A1
- neprodejný a limitovaný promo vinyl s remixy k singlu "Lift Me Up" => celý článek
Přejít na stránku s výpisem článků č.
1  2  

RSS
Radio Evropa 2
DJ Jakko bývá hostem Marka Řeřichy v pořadu Dance Extravaganza na Radiu Evropa 2. Poslední šestý live set Mobyho namixoval DJ Jakko 6.června 2005. Dalším termínem bude zřejmě sobota 3.září.

Hitparáda Top 10
1. Lift Me Up
2. Why Does My Heart Feel So Bad?
3. In My Heart (Ferry Corsten Remix)
4. Go
5. Feeling So Real
6. We Are All Made Of Stars
7. Porcelain
8. Natural Blues
9. One of these Mornings
10. James Bond Theme

dj.jakko@seznam.cz