Little Idiot
MobyPOKEC
NICK:
HESLO:

Registrace
ČLÁNKY
Moby nachystal dal?í přeplněné DVD
30/10/03 ((www.musicserver.cz) - Jan Balušek) - Fanoušci Mobyho hudby rozhodně nemohou nadávat na to, že by jeho alba či DVD obsahovaly málo materiálu. A nyní to tento newyorský skřítek opět potvrdil.
Na 3. listopadu je naplánováno vydání nového dévédéčka s názvem "18 DVD Plus B-Sides", jehož obsah se logicky točí okolo posledního albového počinu "18". Kromě videoklipů k singlům z této desky bude DVD obsahovat i více než dvacet nevydaných a raritních skladeb, živé záznamy, dokumentární záběry, spousty fotografií a také bonusové cédéčko, na němž budou kromě všech singlových béček z "18" i čtyři dosud nikde nezveřejněné skladby - "Nearer", "Afterlife", "String Electro" a "Stay". A to samozřejmě ještě není vše...
=> celý článek


DJ Jarro vystoupí live v Táboře
23/10/03 - Po třech zdařilých setech na Rádiu Evropa 2 vystoupí DJ Jarro poprvé živě. Remixy Mobyho tracků budou moci v pátek 7.listopadu poslouchat návštěvníci táborské diskotéky Milenium. DJ Jarro přijde na akci nazvané Moby Dance Night na řadu okolo půlnoci a uvaří minimálně dvouhodinový mix.

Poslechněte si upoutávku!

Milenium Tábor
=> celý článek


S Amerikou to jde od desíti k pěti
22/10/03 (www.musicserver.cz - Karel Veselý) -
Moby, který se rád stylizuje do pozice politického mentora, si neodpustil poznámku k vítězství filmové hvězdy Arnolda Schwarzeneggera v guvernérských volbách v Kalifornii. S Amerikou to prý jde od desíti k pěti, posteskl si na své webové stránce.
"Co se to sakra děje s mojí zemí?" horlí Moby. "Jak se můžeme podívat celému světu do očí, když naše volby vypadají jako televizní seriál," komentuje vítězství filmového svalovce, bývalého kulturisty a jednou možná budoucího prezidenta. Moby je frustrován nedostatkem voličského vkusu a stěžuje si, že nechce platit daně do stejné pokladnice jako voliči Bushe a Schwarzeneggera.
=> celý článek


DJ Jarro opět v akci
17/10/03 - A znovu Moby na Evropě 2. Další reprízu druhého live setu Mobyho v podání DJ Jarra uslyší posluchači pořadu Dance Extravaganza. Vysílána bude v sobotu 25.října. O týden později pak Jarro přijde znovu do studia a live namixuje již třetí pokračování úspěšné série Mobyho tracků. Tentokrát se mimo jiné můžete těšit i na remixy, které Moby udělal pro jiné interprety a na něco z jeho produkce pod hlavičkou Voodoo Child.

DJ Jakko vs. Moby megamix III.:

 • my weakness - intro /album "play" - mute, cdstumm172/
  => celý článek


 • Kolik podob má Moby?
  13/10/03 - Na tuto otázku není snadná odpověď. Mnoho hudebních kritiků se ji ani nesnaží řešit a tak amerického hudebníka jednoduše přirovnávají k chameleónovi. Ale přeci, jaký Moby je? Znáte ho vůbec? Poznali byste ho na ulici? Server moby.com dokládá, že tak jednoduché to zrovna není... Podoby Mobyho
  => celý článek


  Expres interview s Mobym
  13/10/03 Expresradio - A máme tu další rozhovor. Mobyho zpovídal moderátor Expresradia Libor Bouček.

  Co člověka baví na koncertování?
  Stále mám rád živé hrání. Je spousta věcí, které mi na turné vadí, ale stát na jevišti a hrát muziku - to mám rád. Upřímně, to je to jediné, co mě na tom baví. Všechno ostatní - cestování, hotely, parkoviště - cokoliv, to mě vůbec nebaví.

  Jsou rozdíly u publika odlišných národností?
  => celý článek


  Moby: Jsem rád, ?e existoval Napster
  16/09/03 iDNES (Josef Komárek) - Osmatřicetiletý skladatel, producent, zpěvák a multiinstrumentalista Moby nemá hudební průmysl rád. Své desky vydává u menších společností, nesnáší producenty, kteří píší pro své stádo oveček hudbu jako podle šablony, a už vůbec nemůže ani cítit hamouny, kteří odírají zákazníky. Stejně tak je zarytým odpůrcem prezidenta Bushe. Naopak propaguje moderní způsoby distribuce hudby k posluchačům.

  Mobyho bychom mohli zařadit do skupiny "bloggerů", tedy lidí, kteří publikují své zážitky a myšlenky na internetu ve formě deníčků. Na svých stránkách moby.com si Moby vede tzv. 'journal', kde se mísí poznámky z cest s komentáři k aktuálnímu dění. Celý hudební průmysl je podle něj prohnilý kolos a momentální neúspěchy mu nechává pořádně 'sežrat'.
  => celý článek


  Moby bude znovu na Evropě 2
  25/07/03 - Pro obrovský zájem se bude na Rádiu Evropa 2 v pořadu Dance Extravaganza vysílat pokračování live setu Mobyho v podání Jaromíra, největšího českého fanouška tohoto Američana. Rádio Evropa 2 si nalaďte v sobotu 2.srpna. Set by měl začít přibližně ve 20.00. Znovu opakuji jako v předešlém případě. Tracky, které bude Jarda mixovat, nemá obyčejný fanoušek možnost slyšet. Vycházejí jen na singlech nebo u nás vůbec nevyšly :-( Proto neváhejte a nenechte si ujít jedinečnou šanci!

  Přesný tracklist vypadá takto:
  => celý článek


  Hello, Moby, kam bě?í?, Moby?
  25/06/03 Neviditelný pes (Ondřej Stratilík) - V poslední době se tento muž proslavil svými videoklipy s malými mimozemšťany, kteří ze vzdálené planety přistanou na zeměkouli a ze vších sil se chtějí mezi lidmi uchytit. Dokonce si vyrobili i transparenty v angličtině, aby je lidé zaregistrovali. Nakonec se z nich však stanou "cvičenci". Takovými mimozemšťánky byli i návštěvníci pražské T-Mobile arény předposlední červnový pátek, kdy se nad ledem vznášel mág Moby se svou kapelou.
  => celý článek


  Moby je závislý na Scrabble
  25/06/03 www.novinky.cz - Hudební mág Moby přiznal svoji vášeň pro společenskou hru Scrabble. Dokonce si vytiskl seznam přípustných slov složených z pouhých dvou písmen. Podle vlastních slov je zpěvák na hře přímo závislý, informuje zpravodajský server Ananova.
  Zpěvák, který je v současné době na turné po Evropě, se dále vyznal ze svého obdivu ke zpěvačce Celine Dion a k tanečním čajům. "Jsem patetický "závislák". Mám vytištěný seznam dvoupísmených slov," píše s odvoláním na zpěvákovu oficiální stránku Ananova. Ke Scrabble zpěvák poznamenal: "Významná slova na dvě písmena jsou "ky" pro vyjádření bučení krav, "mm" pro vyjádření spokojenosti, "qi" je čínská životní síla, "xi" řecké písmeno, "xu" je vietnamská mince, "zo" himalájský jak, který se také dá napsat "dzo" nebo "zho" a tak dále."
  => celý článek
  Přejít na stránku s výpisem článků č.
  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  

  RSS
  Nejčtenější články:
  26/02/03 - Moby vystoupí v České republice 269x
  15/06/05 - Playlist koncertu v Sazka Aréně 181x
  27/03/05 - "Hotel" v hotelu jen na jeden den 144x
  22/06/05 - Fotky z koncertu Mobyho 121x
  18/04/05 - Makrorecenze Mobyho Hotelu 119x
  04/06/05 - Playlist pra?ského koncertu? 119x
  26/06/03 - Hello, Moby, kam bě?í?, Moby? 118x
  18/10/01 - Moby: Play The DVD 118x