Little Idiot
MobyPOKEC
NICK:
HESLO:

Registrace
ČLÁNKY
Moby vystoupí v České republice
V T-Mobile areně se 20.června 2003 uskuteční koncert Mobyho. Vstupenky na vystoupení stojí v předprodeji 690 Kč a můžete si je objednat v síti TicketPro.
=> celý článek


Sunday (The Day Before My Birthday) vychází 3.března
11/02/03 - V pořadí čtvrtý singl (We Are All Made of Stars, Extreme Ways, In This World) s názvem Sunday (The Day Before My Birthday) bude v prodeji od 3.března. Singl vychází na dvou CD a jednom vynilu. První CD obsahuje verzi pro rádia, videoklip ve formátu MPEG a skladby 'And I Know' a 'ISS'.
Na druhém cédečku se nachází tři písně. Dva remixy Sunday - 'West London Deep Club Mix (Radio Edit)' a 'The Boris Dlugosch & Michi Lange Headbanger Session'. Třetí skladbou je 'In My Heart' v remixu od Ferryho Corstena.
=> celý článek


Moby předpovídá, ?e letos bude vládnout hudba z New Yorku
13/01/03 - (www.musicserver.cz) -
Moby si v pořadu britské rozhlasové stanice Radio 1 zahrál na věštce a předpověděl, že rok 2003 bude patřit skupinám z New Yorku, tedy z města, kde on sám v současnosti žije.
V rozhovoru prohlásil, že bude pokračovat původně čistě newyorská záležitost - retro vlna stylu electroclash, který spojuje zvuk diska 80. let (i s jeho zálibou v extravaganci) a hudbu pionýrů elektronické hudby: "Už jí sice moc času nezbývá, ale je to sranda." Z New Yorku se poslední dobou ozýval hlavně hip hop a r'n'b, ale jak tvrdí Moby: "Všechno změnili The Strokes a najednou tady máte Interpol a Fischerspooner a nic z toho nejsou umělé projekty."
=> celý článek


Moby se stal obětí útoku
16/12/02 (www.musicserver.cz) - Agresivita lidí, jejichž identita zatím nebyla rozkryta, neustále roste. Poslední obětí fyzického útoku se stal Moby, který nedávno za své album "18" získal dvě hlavní ocenění Billboard Music Awards.
Krátce po jeho vystoupení v americkém Bostonu ho totiž přepadla trojice maskovaných mužů, povalila ho na zem a kopáním mu způsobila četná zranění. Ve zprávě, kterou napsal na svých webových stránkách, Moby popisuje incident ve zkratce takto: "Po vystoupení v Paradise Clubu jsem vyšel ven směrem ke svému autu a poskytl několik autogramů fanouškům, kteří na mě venku čekali. Náhle jsem byl napaden asi třemi maskovanými muži, kteří mě zezadu drželi a tloukli, vůbec jsem netušil, co se děje. V závěru svého vzkazu Moby dodává, že byl od jednoho z útočníku zraněn několika kopanci také v obličeji a na hlavě, proto musel vyhledat lékařské ošetření v nemocnici v Bostonu.
=> celý článek


Vytvoř videoklip pro Mobyho!
24/10/02 (hudba.faktor.cz) - Moby, jeden z účinkujících na letošních MTV Europe Music Awards, dává fanouškům šanci režírovat svůj nový videoklip. Zájemci si mohou vybrat jakoukoli píseň z jeho alba '18' , vytvořit návrh ve videoúpravě a poslat na adresu - info@d-e-f.com - s titulkem 'VIDEO COMP' . Návrhy nesmí být větší než 2MB, všechny ostatní budou vyřazeny. Datum uzávěrky je 30. listopadu 2002.
=> celý článek


Moby jde zase do reklamy
19/08/02 (www.musicserver.cz) - Určitě jste už četli o tom, že Moby ze svého minulého alba "Play" prodal všechny písničky do různých reklam. Kromě nemalého finačního výsledku to zdůvodňoval také tím, že se takto jeho hudba dostala k posluchačům úplně jinou cestou, než je obvyklé.
U své nové desky "18" však prohlásil, že písničky z ní do reklam prodávat nebude. Neuplynulo ani pár měsíců a vše je jinak. Pilotní singl "We Are All Made Of Stars" se totiž objeví v reklamě na Intel a navíc druhý singl "Extreme Ways" bude použit na soundtracku k filmu "The Bourne Identity".
=> celý článek


Moby opustil marxismus
31/07/02 (www.tiscali.cz) - Bojovník za práva zvířat, vegan, vystudovaný filozof a především neoficiální král taneční hudby Moby skoncoval s marxismem.
"Marxismus jsem na své cestě opustil," svěřuje se Moby v eseji na obalu svého nejnovějšího alba 18. Nutit svůj názor jiným lidem jako jediný správný je podle něj nebezpečné.
"Řadu let jsem byl fundamentalistou. Byl jsem uzavřený ve svých názorech a myslel si, že pouze já mám pravdu a všichni ostatní, kteří se mnou nesouhlasí, se mýlí. Toto období ale už naštěstí skončilo," říká Moby. "Svět, ve kterém žijeme, je strašně komplikovaný. Lidé by měli říkat své názory, ale zároveň respektovat právo ostatních, aby s nimi nesouhlasili. Každý z nás se může mýlit," dodává.
=> celý článek


Moby si prohlédl komplex NASA
24/07/02 (hudba.faktor.cz) - I když Moby nepředpokládá, že by byl po Lance Bassovi dalším hudebníkem, který by měl letět do kosmu, přesto neodolal nabídce prohlédnout si nejzajímavější zákoutí amerického střediska pro letectví a vesmír NASA. Zde si minulý týden nejen prohlédl připravované části stanice ISS, největší bazén na světě určený pro kosmonauty a jejich experimenty či se zakoukal do jedněch z nejmodernějšíh robotů. K obědu ochutnal vesmírné jídlo pracovníků v kosmických stanicích a poté dokonce dvakrát úspěšně přistál na simulátoru s raketoplánem. Dle Mobyho slov je NASA velmi fascinujícím místem, ale let do kosmu by pro něj zajímavým prozatím nebyl.
=> celý článek


Eminem zabil Mobyho!
23/07/02 (www.musicserver.cz) -
Kontroverzní rapper si nedá pokoj. Je jen málo slavných lidí, které tenhle člověk ještě neurazil a při své současné koncertní šňůře po Spojených Státech se svým typicky nevybíravým způsobem pustil znovu do Mobyho.
Eminem na tour po Severní Americe propaguje za pomoci umělců jako Papa Roach, Ludacris, Xzibit, X-ecutioners a Bionic Jive svou třetí desku "The Eminem Show" a v jejím rámci vymyslel teatrální scénu, při níž na pódiu zastřelí - za velkého nadšení obecenstva - právě Mobyho. V této herecké vsuvce vstoupí Mobyho holohlavý dvojník na pódium v červené teplákové soupravě a zakřičí "Look At Me, I´m Spaceboy" a vzlétne vzhůru, načež si Eminem nechá podat zbraň a jednoduše vystřelí.
=> celý článek


Komerční Moby odmítá spolupráci s reklamou
18/06/02 (hudba.faktor.cz) - Ačkoliv předcházející album bylo co se týče hudby doslova Mekkou pro reklamní agenty, aktuální desku si Moby nechce nechat ohrát v nejrůznějších spotech v televizi. Jak informuje internetový server NME.com, Moby neplánuje ponechat byť jednu píseň z desky pro komerční reklamní účely. Možnou spolupráci někdy v budoucnu Moby nevylučuje, podmínkou je však skvělý nápad. Předcházející deska Play se ihned po vydání nestala kýženým bestsellerem a tak se Moby rozhodl její potenciál protlačit k posluchačům přes televizi. Tentkráte je si svou pozicí natolik jistý, že tyto praktiky již údajně nepotřebuje. V žádném případě by Moby svou hudbou nepodporoval prodej tabákových výrobků či masných produktů. Pokud by vás zajímal název dalšího singlu z desky 18, pak vězte, že ponese jméno Extreme Ways a vyjde 19. srpna.
=> celý článek
Přejít na stránku s výpisem článků č.
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  

RSS
Nejčtenější články:
26/02/03 - Moby vystoupí v České republice 269x
15/06/05 - Playlist koncertu v Sazka Aréně 181x
27/03/05 - "Hotel" v hotelu jen na jeden den 144x
22/06/05 - Fotky z koncertu Mobyho 121x
18/04/05 - Makrorecenze Mobyho Hotelu 119x
04/06/05 - Playlist pra?ského koncertu? 119x
26/06/03 - Hello, Moby, kam bě?í?, Moby? 118x
18/10/01 - Moby: Play The DVD 118x