Little Idiot
MobyPOKEC
NICK:
HESLO:

Registrace
DJ JAKKO

Kdo nepřijal pozvání do Hotelu, pochybyl!
20/06/05 (DJ Jakko) - Určitě jste již četli mnoho článků o Mobyho koncertu v Praze, vyšlo i mnoho recenzí a zaručených informací o jeho pobytu u nás. Budu velmi rád, když si najdete čas a pokusíte se na Mobyho pobyt a koncert podívat i mýma očima.
Moby dorazil do Prahy v pondělí odpoledne. Řekl bych, že byl v celkem dobrém rozpoložení, a to i přesto, že si v posledních dnech na svých stránkách stěžoval na únavu a deficit spánku. Myslím, že právě tento fakt ovlivnil i můj celkový dojem z koncertu.
Moby měl sice v Praze nabitý program, ale i přesto si našel čas na to, aby kouknul po pár zajímavých místech, koupil si oblíbenou literaturu v knihkupectví Big Ben a byl účastníkem nehody při příjezdu do Sazka Arény:-) Před koncertem Mobyho čekaly rozhovory pro česká i zahraniční média, setkání s výherci, tzv. "meet & greet" a různé fotosessions. Tento čas jsem trávil v jeho blízkosti. Musím přiznat, že jsem se setkal už s pěknou řádkou světových hvězd, ale Moby určitě patří mezi ty nejvřelejší a nejpohodovější z nich. => celý článek


Nalaďte si Evropu 2 - Moby in the mix ji? po?esté
02/06/05 - Jojo, je tomu tak, již tuto sobotu 4.června se od 20 hodin můžete na Evropě 2 těšit na další setík Mobyho v podání DJ Jakka. Tentokrát vám Jakko představí mimo jiné velmi povedené remixy k novému singlu Raining Again, ktere doplní o remixy, o něž jste si v posledních týdnech na jeho email dj.jakko@seznam.cz nejvíce psali.
Samozřejmě, že ani tentokrát nebude chybět kupa cen, které Jakko mezi vás rozdá. Těšit se můžete např. na lupeny na blížící se koncert Mobyho v Praze, které laskavě věnovala pořádající agentura InnerVisions. Díky vydavatelství EMI můžete získat i neprodejná CD s remixy k novému singlu Raining Again a německý Mute & Labels do soutěže věnuje neprodejné vinyly, podepsaná alba, plakáty, atd... Všem, kteří přispěli cenami do soutěže patří velký dík.
=> celý článek


Hitparáda Top 10
31/03/05 - Vážení fandové Mobyho,
děkuji všem, kteří se v minulých týdnech zapojili do mé ankety, kterou jsem vyhlásil při posledním setíku Mobyho na Evropě 2 a díky které jsem chtěl zjistit, která skladba Mobyho je ta vaše "nej". Všechny došlé hlasy jsou již sečteny a vylosovaní výherci byli v minulých dnech o svých výhrách informováni e-mailem. V případě toho, že jste jiného názoru, a ta vaše oblíbená prostě chybí, nebo ji chcete v Top 10 vidět výše, pište mi i nadále na e-mailovou adresu dj.jakko@seznam.cz, každý měsíc budu tuto Top 10 na základě došlých hlasů aktualizovat a zároveň pokaždé vylosuji jednoho z vás a tomu pošlu nějaký pěkný "Mobydárek":-)
=> celý článek


Moby na Evropě 2 ji? popáté!
Příznivci Mobyho se mohou těšit! V sobotu 12.3. od 20 hodin namíchá DJ Jakko pro posluchače Danceextravaganzi na Evropě 2 v pořadí již pátý setík exkluzivních tracků a remixů Mobyho. Kompletní tracklist Vám nabízí pouze tento web:

Anthem (Cinematic Version)
(z dvojalba "Everything Is Wrong - DJ Mix Album - Mute, XLCDStumm130)
Lift Me Up (Superdiscount Mix)
(ze singlu "Lift Me Up Remixes" - Mute, LCDMute340)
=> celý článek


Srpnový mix na Evropě 2
09/08/04 - DJ Jakko znovu namixuje svůj set na Radiu Evropa 2. V pořadu Dance Extravaganza ho uslyšíte v sobotu 14.srpna po 20.hodině. Na programu budou tracky nejen od Mobyho ale i od jeho tanečního projektu Voodoo Child. Živé vysílání, během kterého budete moci vyhrát i vinyly a singly od Mobyho, můžete slyšet nejen na všech frekvencích Evropy 2, ale i na internetu www.evropa2.cz. Předběžný tracklist nabízí exkluzivně jen tento web.

DJ Jakko vs. Moby megamix IV.:

 • degenerate - intro /lim. album "little idiot" - mute, lcdstumm150/
  => celý článek


 • DJ Jarro vystoupí live v Táboře
  23/10/03 - Po třech zdařilých setech na Rádiu Evropa 2 vystoupí DJ Jarro poprvé živě. Remixy Mobyho tracků budou moci v pátek 7.listopadu poslouchat návštěvníci táborské diskotéky Milenium. DJ Jarro přijde na akci nazvané Moby Dance Night na řadu okolo půlnoci a uvaří minimálně dvouhodinový mix.

  Poslechněte si upoutávku!

  Milenium Tábor
  => celý článek


  DJ Jarro opět v akci
  17/10/03 - A znovu Moby na Evropě 2. Další reprízu druhého live setu Mobyho v podání DJ Jarra uslyší posluchači pořadu Dance Extravaganza. Vysílána bude v sobotu 25.října. O týden později pak Jarro přijde znovu do studia a live namixuje již třetí pokračování úspěšné série Mobyho tracků. Tentokrát se mimo jiné můžete těšit i na remixy, které Moby udělal pro jiné interprety a na něco z jeho produkce pod hlavičkou Voodoo Child.

  DJ Jakko vs. Moby megamix III.:

 • my weakness - intro /album "play" - mute, cdstumm172/
  => celý článek


 • Moby bude znovu na Evropě 2
  25/07/03 - Pro obrovský zájem se bude na Rádiu Evropa 2 v pořadu Dance Extravaganza vysílat pokračování live setu Mobyho v podání Jaromíra, největšího českého fanouška tohoto Američana. Rádio Evropa 2 si nalaďte v sobotu 2.srpna. Set by měl začít přibližně ve 20.00. Znovu opakuji jako v předešlém případě. Tracky, které bude Jarda mixovat, nemá obyčejný fanoušek možnost slyšet. Vycházejí jen na singlech nebo u nás vůbec nevyšly :-( Proto neváhejte a nenechte si ujít jedinečnou šanci!

  Přesný tracklist vypadá takto:
  => celý článek


  Moby na Evropě 2
  16/04/03 - V sobotu 26.4. poslouchejte Radio Evropa 2. V pořadu Dance Extravaganza bude od 21.00 k slyšení jen a jen Moby. Největší český fanoušek Mobyho, který si říká Jerry, si připravil kolekci patnácti remixů. Tyto tracky nemá obyčejný fanoušek možnost slyšet, protože vycházejí jen ve speciálních edicích, na singlech a v rádiích se obyčejně nehrají. Proto neváhejte a nenechte si ujít jedinečnou šanci!
  => celý článek
  Přejít na stránku s výpisem článků č.
  1  2  

  RSS
  Radio Evropa 2
  DJ Jakko bývá hostem Marka Řeřichy v pořadu Dance Extravaganza na Radiu Evropa 2. Poslední šestý live set Mobyho namixoval DJ Jakko 6.června 2005. Dalším termínem bude zřejmě sobota 3.září.

  Hitparáda Top 10
  1. Lift Me Up
  2. Why Does My Heart Feel So Bad?
  3. In My Heart (Ferry Corsten Remix)
  4. Go
  5. Feeling So Real
  6. We Are All Made Of Stars
  7. Porcelain
  8. Natural Blues
  9. One of these Mornings
  10. James Bond Theme

  dj.jakko@seznam.cz